Ocak 29

Yeni Kutsal Kitap – DEMEYESİNİZ DİYE


falling-star

Enam 156 – “Kitap, bizden önce iki topluluğa indirildi. Biz onu okuyup araştırmaktan gerçekten habersizdik.”Demeyesiniz

Enam 157 – Yahut “Bize de kitap indirilseydi, biz onlardan daha çok doğru yolda olurduk” demeyesiniz diye (Kur’an’ı indirdik). İşte size de Rabbinizden açık bir delil, hidayet ve rahmet geldi. Kim, Allah’ın âyetlerini yalanlayıp onlardan yüz çevirenden daha zalimdir! Âyetlerimizden yüz çevirenleri, yüz çevirmelerinden ötürü azabın en kötüsüyle cezalandıracağız.

“Madem baştan bizim ne olacağımızı biliyordun” demeyesiniz diye kader anlayışını kaldırdık. Levh-i Mahfuzu nesh ettik hamd olsun.

Niçin söz verdiğin üzere bize kendi dilimizde peygamber göndermedin” demeyesiniz diye son peygamberlik sözümüzü de nesh ettik hamd olsun

“Köleliği niye kaldırmadın” demeyesiniz diye köleliği de kaldırdık, köle tutanı da çılgın ateşin arkadaşı yaptık hamd olsun

“Müslüman olmayanı kasten öldüren ne olacak?” demeyesiniz diye insanı kasten öldüreni, öldürteni cehennemde ebediyyen ağırlayacağız hamd olsun.

“Hep niye Arabik kavimlerden bahsediyorsun, dünyayı bilmiyor musun” demeyesiniz diye Dünyanın çeşitli bölgelerinden kavimlerin, uygarlıkların hikayelerini de kitaba ekledik hamd olsun.

“-De ki- demeyi unutan yaratıcı olur mu” demeyesiniz diye yeni kitabımızda hitaplarımızda çok daha dikkatli olduk, hamd olsun.

“Ay nur değil ki kayaç” demeyesiniz diye bu iddiamızdan da vazgeçtik hamd olsun.

“Yıldızlarla şeytan taşlanmaz” demeyesiniz diye o ayeti size unutturduk şimdi şeytanı, taktik füzelerle vuruyoruz hamd olsun.

“Zinayı suç saydın da tecavüze niye değinmedin” demeyesiniz diye size indirdiğimizde tecavüz edene 500 sopa vurun diyoruz hamd olsun.

“Hem Dilediğimi saptırırım diyorsun sonra da suçlu bizmişiz gibi bizi yakıyorsun” demeyesiniz diye saptırma işlerinden elimizi ayağımızı çektik hamd olsun.

“Güneşin battığı bir yer yok, battığı bir çamur da yok” demeyesiniz diye Zulkareyn’in efsanevi yolculuğunu da iptal ettik hamd olsun.

“Ama efendim miras paylaşımı hatalıydı, o bizi şeettidirdi (yanılttı)” demeyesiniz diye o hatayı da kaldırdık, bir bilene yazdırdık hamd olsun.

“Ama efendim Yecüc Mecüc seddinin olmadığını öğrenince masal olduğunu anladık” demeyesiniz diye onu da yeni baskıda kaldırdık daha dikkatliyiz artık hamd olsun.

“Ayrıca efendim, karışmayan 2 denizi de arkadaşlar bulamayınca bize de yapacak bir şey kalmamıştı, bu arada efendim neydi o 2 denizin isimleri”demeyesiniz diye o sözlerimizi de tarihin tozlu raflarına kaldırdık hamd olsun. Sakın ola ki deniz suyu içmeye kalkanlardan olmayasınız.

Katır

Ateist Forum

Reklamlar