Kutsal Spagetti Canavarı Ayetleri


1 Kutsal Spagetti Canavarı Sonsuzdur, başı ve sonu yoktur ve ortasında allak bullak bir düzensizlik bulunur.
2 Var olan her şeyi uygun gördüğü zaman ve düzende, kendi iradesiyle yaratmıştır.
3 O, bu kudretin ne zaman ve nasıl gerçekleştiğini anlamaya yönelik her türlü insani girişimi muzipçe engeller.

4 O, Sosa Bulanmış Kutsal Bilgeliğiyle, sadece şu kesin bilgileri ifşa etmeyi seçti: Dünyanın kendisinden sonra dağlar, ağaçlar ve cüceler var oldu (tabii bunu mutlak sıra olarak kabul etmeniz şart değildir) ve O, tüm bunlardan sonra aralarında en Kutsalının Cuma olduğu üç günlük bir mola verdi.

5 Sonrasında olup bitenler, cücelerden, nüfusu sürekli azalmakta olan korsan nüfusuna kadar ulaşan kutsal bir bilginin konusunu, aynı zamanda O’nun Sadık Havarilerine iletilen ve bu havariler tarafından toplanan Kutsallıktan ilham alan eserlerle, her biri farklılık gösteren doğruluk düzeyine ve eğlence değerine sahip bilimsel varsayımları oluşturur.

6 O’nun soslu gözleri, iyi yazılmış her şeye memnuniyetle bakar.

7 O’nun Makarnavî Uzantıları Bize Dokunduğu gibi, evrenin en küçük atomlarına varana kadar her şeye dokunur ve bilim adamlarını çılgına çevirmek için her şeyi Kendi Kutsal Keyfine göre yeniden düzenler. 8 Bu nedenle, Yaratılış Teorisi bir Bilim olarak öğretilecekse, Kutsal Spagetti Canavarının hikmetinin eseri olan Büyük ve Kutsal Yaratılış da öğretilmelidir.”

Filozof

Agnostik.org