Mart 28

AK Parti’li Ulupınar: Ateistten kimseye fayda gelmez


AK Parti Milletvekili Özcan Ulupınar’ın ateist gençten kimseye fayda gelmeyeceğini savundu. 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Çaycuma ilçesinde katıldığı cami açılışında tartışmalara neden olan sözler sarf etti.
AK Parti’li Ulupınar, şöyle konuştu:

“Dindar bir nesilden kime zarar gelir? Vatana, memlekete, dinine, kendisine, ailesine faydası olur.

Ateist, dinsiz bir gençten hiç kimseye fayda gelmez. Kafamızı gözümüzü de yarsalar, bıçak da sallasalar, kurşun da atsalar bu hafta ‘4+4+4’ geçecek.”

AK Parti’li Özcan Ulupınar’ın bu sözlerine Eğitim-Sen’den tepki geldi. Eğitim-Sen Çaycuma Temsilciliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “Toplumu dindarlar, dinsizler, ateistler diye kamplara ayrıştırmak ve sadece bir mezhebin, bir inancın sözcülüğünü yapmak, devletin ve devleti yönetenlerin görevi değildir” denildi.

Okur Yorumları

pısırık editör düşmanı –

Şirk en büyük günahtır
28/3/2012 – 17:39
Müslümanlığın sahibi o milletvekili anlaşılan. O karar verecek herkesin inancına, müslümanlığına, dindarlığına. En büyük şirktir bu. Allah’ım sen onu tevbe ettir ve tez zamanda doğru yola yönelt inşallah.

Serdar@Serdar

Önce Kendini Sorgula…
28/3/2012 – 17:38
4×4 vekilimiz önce dünyaya baksın ve “Müslümanın kendine bir faydası varmı?” diye düşünsün…

batman yasar –

Bu Tür Müslümanlardan Korkuyorum
28/3/2012 – 17:19
Siz hiç karşısındaki kendisi gibi ateist olmadığı için karşısındakini öldüren bir ateist duydunuz mu? Ama ben karşısındaki Müslüman olmadığı için Müğslümanlarca katledilen bir çok gayri müslüm ve ateist duydum.Bu tür Müslümanların insanlığa zararı çoktur.

Radikal

Reklamlar