Mart 20

Terörist mi, yoksa sade müslüman mı doğru?


Doğru olan kim? İslami sabah akşam kendi dilleri Arapça ile okuyan, Kur’an ile yatıp Kur’an ile kalkan teröristler mi, yoksa hayatında hiç Kur’an okumamış, cumadan cumaya  İslami yaşayan Müslümanlar mı?  

Dünyada ki tüm müslümanlar, teröistlerin “Huzur ve Barış dinini” yanlış bir şekilde tanıttıklarını ve İslam’ın terörizme göz yummadığını savunmaktadır.

Doğru olan kim? İslami sabah akşam kendi dilleri Arapça ile okuyan, Kur’an ile yatıp Kur’an ile kalkan teröristler mi, yoksa hayatında hiç Kur’an okumamış, cumadan cumaya ya da Ramazandan Ramazana islami yaşayan, akşam yemeği sonrasında ailesi ile birlikte seyrettiği akşam haberlerinde televizyona bakıp ” Gerçek islam bu değildir” diyen, Ku’ran’ı okusada anlamayan ve yarı doğru yarı yanlış çevirilerle İslam’ı anlamaya çalışan müslümanlar mı?

Ku’ran’ı araştırmış ve İslam’ı tanıyan, hadisleri okumuş ve İslam tarihini incelemiş bizler, Ku’ran’ı elinde keleş, belinde bomba sarılı teröristlerin kur’an’ı daha iyi anladığını biliyoruz. Onlar (teröristler), peygamberlerinin yaptıklarının aynısını eksiksiz, hatta teknolojinin de sağladığı imkanlar ile daha da fazlasını yapmaktadır. Cinayet, tecavüz, suikast, kafa kesme, katliam gibi tüm hadiseler İslam tarihinde bizzat Muhammed tarafından yapılmış ve yaptırılmış olaylardır.

Agnostik.org

Reklamlar